المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : خبر عاجل من دياكو الى من يملكون المايكروبوكس

houssam_edelbi
10-07-2009, 02:26 AM
قبل كل شيء الخبر منقول ومتداول في المنتديات العربية وليس لي علم بمدى صحته
أعلن السيد دياكو مدير الشيرنج ال***اني أنه يوجد مفاوضات من السيد سرور مدير المايكروبوكس من أجل أن يدعم مركز الارسال ال***اني جهاز المايكروبوكس
وهذا النص وبعده الترجمة
احتمال ساپورت میکروباکس توسط تیم شرینگ وای 4
به دلیل درخواست بسیاری از دوستان و مدیریت محترم سایت ست ایران مبنی بر اینکه تعداد زیادی از کاربران دانگل میکروباکس خریداری کرده و متحمل مشکلات بسیاری شده و هم اکنون نیز از این دانگل نمیتوانند استفاده کنند و ....
با تیم شرینگ وای 4 این مسئله را در میان گذاشتیم که ایا امکان بهره برداری دارندگان این دانگل از شر و ساپورت شما وجود دارد ؟
این تیم پس از بررسی راه حلهای موجود 2 راه حل را مطرح کرده که یکی با تغییرات سخت افزاری ( خرید پروتکت و تعویض ان با پروتکت قدیمی موجود در میکروباکس )
به هر حال چون در این میان باید منافع مالی ( هزینه اتصال به سرور تیم ) به صورتی مستهلک شود و در ضمن راحت ترین راه حل نیز باید لحاظ شود
در حال بررسی امکان و امکانات این تغییر و تحول هستند
در حال حاضر نیز دو نمونه در اختیار ما قرار داده اند که بخوبی کار میدهد
امید که توضیع کنندگان ( صاحب امتیاز ) این دانگل بزودی بر مشکلات فائق امده و شاهد ساپورت این قطعه توسط خودشان باشیم
اما به هر حال این نیز یک راه حل میباشد که در صورت عدم موفقیت انها و همچنین امکان عملی شدن این تغییرات توسط تیم شرینگ وای 4 در حال تست و بررسی میباشد
میتوان گفت که این کار از لحاظ علمی انجام شده و مشکلی در این میان وجود ندارد
اما در مورد چگونگی انجام و انتقال هزینه به تیم شرینگ مشکلاتی وجود دارد که شاید عملا این کار را نتوان انجام داد
بطور مثال اگر قرار باشد که تغییرات سخت افزاری باشد هزینه های این تغییرات در این میان مهم است (0 مسلما اگر زیاد باشد مقرون بصرفه نیست )
و اگر نرم افزاری چگونگی دریافت وجه و مستهلک کردن هزینه مهم است
همانطور که گفتم امید که ساپورت این قطعه مجددا اغاز شود
اما این راه حلها نیز در حال بررسی بوده و به مجرد عملی شدن هر کدام اخبار ان در اختیار شما قرار خواهد گرفت
با تشکر دیاکو
الترجمة
اخوانىالاعضاء
اليكم نص ترجمة السيد دياكو
سید دیاکو یقول من الممکن ان یدعم فریق الشرینج ایرانی الدنقول میکرو باکس
ولکن هو یتمنی ان فریق شرینج هذا الدنقول یتنهی مشاکله
ولکن بعد مشاورت التی جرت من قبلهم طرحت طریقتین الطریقه الاولا هو نزول سوفتویر جدید
او او دنقول صغیر مثل y5 لی هذا الجهاز
مشکله اهم هو کیف تکون الدفع لی سرور ایرانی لی دعم هذا الجهاز
كل الشكر لمركز الارسال والدعم المستمر .. _______________-منقول
كما ذكرت الخبر منقول
أحببت أن انقله لكم لسببين:
1- أن تكونوا على علم بما يتناقل من أخبار....
2- للرد على الخبر وتوجيه رسالة الى مدير شركة المايكرو بوكس علها تصل
اصدار دونقل جديد ليعمل المايكرو بوكس امر غير مجدي ونافع فلا اعتقد ان احداً سيشتريه لاننا لن ندفع مرة اخرى لنعود ونقع في نفس المرض
المايكرو بوكس انتهى ونهايته تعني نهاية الشركة المصنعة له فان مصلحتها تشغيله وان تتحمل كافة النفقات والمسؤوليات لانه ان لم يعد يعمل وبشكل منتظم ولمدة اشهر سيؤدي ذلك الى فقدان الثقة باي منتج جديد للشركة المصنعة للمايكرو بوكس والتجار الذين استوردوا الكميات الكبيرة لن يعيدوا الكرة مرة اخرى لان ال**ائن لن يشتروا اي دونقل :صنـــــــــــع في الصيـــــــــــــــــــــــــن
ونرجو ان يتفهم مدير شركة المايكرو بوكس ذلك لمصلحة شركته قبل مصلحتناوفي النهاية تعودنا منكم التفهم والرد بما يليق مع احترامي لارائكم

otman_bshtawe
10-07-2009, 02:46 AM
بل كل شيء الخبر منقول ومتداول في المنتديات العربية وليس لي علم بمدى صحتهأعلن السيد دياكو مدير الشيرنج ال***اني أنه يوجد مفاوضات من السيد سرور مدير المايكروبوكس من أجل أن يدعم مركز الارسال ال***اني جهاز المايكروبوكسوهذا النص وبعده الترجمةاحتمال ساپورت میکروباکس توسط تیم شرینگ وای 4 به دلیل درخواست بسیاری از دوستان و مدیریت محترم سایت ست ایران مبنی بر اینکه تعداد زیادی از کاربران دانگل میکروباکس خریداری کرده و متحمل مشکلات بسیاری شده و هم اکنون نیز از این دانگل نمیتوانند استفاده کنند و ....با تیم شرینگ وای 4 این مسئله را در میان گذاشتیم که ایا امکان بهره برداری دارندگان این دانگل از شر و ساپورت شما وجود دارد ؟این تیم پس از بررسی راه حلهای موجود 2 راه حل را مطرح کرده که یکی با تغییرات سخت افزاری ( خرید پروتکت و تعویض ان با پروتکت قدیمی موجود در میکروباکس )به هر حال چون در این میان باید منافع مالی ( هزینه اتصال به سرور تیم ) به صورتی مستهلک شود و در ضمن راحت ترین راه حل نیز باید لحاظ شوددر حال بررسی امکان و امکانات این تغییر و تحول هستنددر حال حاضر نیز دو نمونه در اختیار ما قرار داده اند که بخوبی کار میدهدامید که توضیع کنندگان ( صاحب امتیاز ) این دانگل بزودی بر مشکلات فائق امده و شاهد ساپورت این قطعه توسط خودشان باشیم اما به هر حال این نیز یک راه حل میباشد که در صورت عدم موفقیت انها و همچنین امکان عملی شدن این تغییرات توسط تیم شرینگ وای 4 در حال تست و بررسی میباشدمیتوان گفت که این کار از لحاظ علمی انجام شده و مشکلی در این میان وجود ندارد اما در مورد چگونگی انجام و انتقال هزینه به تیم شرینگ مشکلاتی وجود دارد که شاید عملا این کار را نتوان انجام دادبطور مثال اگر قرار باشد که تغییرات سخت افزاری باشد هزینه های این تغییرات در این میان مهم است (0 مسلما اگر زیاد باشد مقرون بصرفه نیست )و اگر نرم افزاری چگونگی دریافت وجه و مستهلک کردن هزینه مهم است همانطور که گفتم امید که ساپورت این قطعه مجددا اغاز شود اما این راه حلها نیز در حال بررسی بوده و به مجرد عملی شدن هر کدام اخبار ان در اختیار شما قرار خواهد گرفتبا تشکر دیاکوالترجمةاخوانىالاعضاء اليكم نص ترجمة السيد دياكو سید دیاکو یقول من الممکن ان یدعم فریق الشرینج ایرانی الدنقول میکرو باکس ولکن هو یتمنی ان فریق شرینج هذا الدنقول یتنهی مشاکله ولکن بعد مشاورت التی جرت من قبلهم طرحت طریقتین الطریقه الاولا هو نزول سوفتویر جدیداو او دنقول صغیر مثل y5 لی هذا الجهاز مشکله اهم هو کیف تکون الدفع لی سرور ایرانی لی دعم هذا الجهاز كل الشكر لمركز الارسال والدعم المستمر .. _______________-منقول كما ذكرت الخبر منقول أحببت أن انقله لكم لسببين:1- أن تكونوا على علم بما يتناقل من أخبار....2- للرد على الخبر وتوجيه رسالة الى مدير شركة المايكرو بوكس علها تصل
بل كل شيء الخبر منقول ومتداول في المنتديات العربية وليس لي علم بمدى صحته
أعلن السيد دياكو مدير الشيرنج ال *** اني أنه يوجد مفاوضات من السيد سرور مدير المايكروبوكس من أجل أن يدعم مركز الارسال ال *** اني جهاز المايكروبوكس
وهذا النص وبعده الترجمة
احتمال ساپورت میکروباکس توسط تیم شرینگ وای 4
به دلیل درخواست بسیاری از دوستان و مدیریت محترم سایت ست ایران مبنی بر اینکه تعداد زیادی از کاربران دانگل میکروباکس خریداری کرده و متحمل مشکلات بسیاری شده و هم اکنون نیز از این دانگل نمیتوانند استفاده کنند و ....
با تیم شرینگ وای 4 این مسئله را در میان گذاشتیم که ایا امکان بهره برداری دارندگان این دانگل از شر و ساپورت شما وجود دارد?
این تیم پس از بررسی راه حلهای موجود 2 راه حل را مطرح کرده که یکی با تغییرات سخت افزاری (خرید پروتکت و تعویض ان با پروتکت قدیمی موجود در میکروباکس)
به هر حال چون در این میان باید منافع مالی (هزینه اتصال به سرور تیم) به صورتی مستهلک شود و در ضمن راحت ترین راه حل نیز باید لحاظ شود
در حال بررسی امکان و امکانات این تغییر و تحول هستند
در حال حاضر نیز دو نمونه در اختیار ما قرار داده اند که بخوبی کار میدهد
امید که توضیع کنندگان (صاحب امتیاز) این دانگل بزودی بر مشکلات فائق امده و شاهد ساپورت این قطعه توسط خودشان باشیم
اما به هر حال این نیز یک راه حل میباشد که در صورت عدم موفقیت انها و همچنین امکان عملی شدن این تغییرات توسط تیم شرینگ وای 4 در حال تست و بررسی میباشد
میتوان گفت که این کار از لحاظ علمی انجام شده و مشکلی در این میان وجود ندارد
اما در مورد چگونگی انجام و انتقال هزینه به تیم شرینگ مشکلاتی وجود دارد که شاید عملا این کار را نتوان انجام داد
بطور مثال اگر قرار باشد که تغییرات سخت افزاری باشد هزینه های این تغییرات در این میان مهم است (0 مسلما اگر زیاد باشد مقرون بصرفه نیست)
و اگر نرم افزاری چگونگی دریافت وجه و مستهلک کردن هزینه مهم است
همانطور که گفتم امید که ساپورت این قطعه مجددا اغاز شود
اما این راه حلها نیز در حال بررسی بوده و به مجرد عملی شدن هر کدام اخبار ان در اختیار شما قرار خواهد گرفت
با تشکر دیاکو
الترجمة
اخوانىالاعضاء
اليكم نص ترجمة السيد دياكو
سید دیاکو یقول من الممکن ان یدعم فریق الشرینج ایرانی الدنقول میکرو باکس
ولکن هو یتمنی ان فریق شرینج هذا الدنقول یتنهی مشاکله
ولکن بعد مشاورت التی جرت من قبلهم طرحت طریقتین الطریقه الاولا هو نزول سوفتویر جدید
او او دنقول صغیر مثل y5 لی هذا الجهاز
مشکله اهم هو کیف تکون الدفع لی سرور ایرانی لی دعم هذا الجهاز
كل الشكر لمركز الارسال والدعم المستمر .. _______________-منقول
كما ذكرت الخبر منقول
أحببت أن انقله لكم لسببين:
1 - أن تكونوا على علم بما يتناقل من أخبار ....
2 - للرد على الخبر وتوجيه رسالة الى مدير شركة المايكرو بوكس علها تصل

Spanish—Detect language—AlbanianArabicBulgari anCatalanChineseCroatianCzechD anishDutchEnglishEstonianFilip inoFinnishFrenchGalicianGerman GreekHebrewHindiHungarianIndon esianItalianJapaneseKoreanLatv ianLithuanianMalteseNorwegianP ersian ALPHAPolishPortugueseRomanianR ussianSerbianSlovakSlovenianSp anishSwedishThaiTurkishUkraini anVietnamese > English—AlbanianArabicBulgaria nCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDani shDutchEnglishEstonianFilipino FinnishFrenchGalicianGermanGre ekHebrewHindiHungarianIndonesi anItalianJapaneseKoreanLatvian LithuanianMalteseNorwegianPers ian ALPHAPolishPortugueseRomanianR ussianSerbianSlovakSlovenianSp anishSwedishThaiTurkishUkraini anVietnamese swap

http://www.google.com/images/zippy_plus_sm.gifContribute a better translationThank you for contributing your translation suggestion to Google Translate.
We'll use your suggestion to improve translation quality in future updates to our system.بل كل شيء الخبر منقول ومتداول في المنتديات العربية وليس لي علم بمدى صحته <br> أعلن السيد دياكو مدير الشيرنج ال *** اني أنه يوجد مفاوضات من السيد سرور مدير المايكروبوكس من أجل أن يدعم مركز الارسال ال *** اني جهاز المايكروبوكس <br> وهذا النص وبعده الترجمة <br> احتمال ساپورت میکروباکس توسط تیم شرینگ وای 4 <br> به دلیل درخواست بسیاری از دوستان و مدیریت محترم سایت ست ایران مبنی بر اینکه تعداد زیادی از کاربران دانگل میکروباکس خریداری کرده و متحمل مشکلات بسیاری شده و هم اکنون نیز از این دانگل نمیتوانند استفاده کنند و .... <br> با تیم شرینگ وای 4 این مسئله را در میان گذاشتیم که ایا امکان بهره برداری دارندگان این دانگل از شر و ساپورت شما وجود دارد? <br> این تیم پس از بررسی راه حلهای موجود 2 راه حل را مطرح کرده که یکی با تغییرات سخت افزاری (خرید پروتکت و تعویض ان با پروتکت قدیمی موجود در میکروباکس) <br> به هر حال چون در این میان باید منافع مالی (هزینه اتصال به سرور تیم) به صورتی مستهلک شود و در ضمن راحت ترین راه حل نیز باید لحاظ شود <br> در حال بررسی امکان و امکانات این تغییر و تحول هستند <br> در حال حاضر نیز دو نمونه در اختیار ما قرار داده اند که بخوبی کار میدهد <br> امید که توضیع کنندگان (صاحب امتیاز) این دانگل بزودی بر مشکلات فائق امده و شاهد ساپورت این قطعه توسط خودشان باشیم <br> اما به هر حال این نیز یک راه حل میباشد که در صورت عدم موفقیت انها و همچنین امکان عملی شدن این تغییرات توسط تیم شرینگ وای 4 در حال تست و بررسی میباشد <br> میتوان گفت که این کار از لحاظ علمی انجام شده و مشکلی در این میان وجود ندارد <br> اما در مورد چگونگی انجام و انتقال هزینه به تیم شرینگ مشکلاتی وجود دارد که شاید عملا این کار را نتوان انجام داد <br> بطور مثال اگر قرار باشد که تغییرات سخت افزاری باشد هزینه های این تغییرات در این میان مهم است (0 مسلما اگر زیاد باشد مقرون بصرفه نیست) <br> و اگر نرم افزاری چگونگی دریافت وجه و مستهلک کردن هزینه مهم است <br> همانطور که گفتم امید که ساپورت این قطعه مجددا اغاز شود <br> اما این راه حلها نیز در حال بررسی بوده و به مجرد عملی شدن هر کدام اخبار ان در اختیار شما قرار خواهد گرفت <br> با تشکر دیاکو <br> الترجمة <br> اخوانىالاعضاء <br> اليكم نص ترجمة السيد دياكو <br> سید دیاکو یقول من الممکن ان یدعم فریق الشرینج ایرانی الدنقول میکرو باکس <br> ولکن هو یتمنی ان فریق شرینج هذا الدنقول یتنهی مشاکله <br> ولکن بعد مشاورت التی جرت من قبلهم طرحت طریقتین الطریقه الاولا هو نزول سوفتویر جدید <br> او او دنقول صغیر مثل y5 لی هذا الجهاز <br> مشکله اهم هو کیف تکون الدفع لی سرور ایرانی لی دعم هذا الجهاز <br> كل الشكر لمركز الارسال والدعم المستمر .. _______________-منقول <br> كما ذكرت الخبر منقول <br> أحببت أن انقله لكم لسببين: <br> 1 - أن تكونوا على علم بما يتناقل من أخبار .... <br> 2 - للرد على الخبر وتوجيه رسالة الى مدير شركة المايكرو بوكس علها تصل <br>
Google Home (http://www.google.com/webhp?hl=en) - About Google Translate (http://www.google.com/intl/en/help/faq_translation.html)

otman_bshtawe
10-07-2009, 02:48 AM
:)هاذا ترجمتى الموضوع عذرااااااااااااااااااااااا

otman_bshtawe
10-07-2009, 02:52 AM
ترجمت الموضوع

refae
10-07-2009, 05:35 PM
مشكور على المتابعةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةة ةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةةة ةةةة